Kapat

Yaşamayanlar Dizisi Çok Yakında Başlıyor

Anasayfa Haberler Yaşamayanlar Dizisi Çok Yakında Başlıyor

İnternet üzerinden izlenen dizilerin popülaritesinin artması ile Blu Tv’den yeni proje Yaşamayanlar çok yakında izleyici karşısına çıkacak.

Dizi sektörünün yıldız oyuncularından Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’in başrollerini paylaştığı BluTV’nin sıra dışı vampir dizisi “Yaşamayanlar” yayınladığı yeni tanıtımla heyecanı daha da arttırıyor.

Masum, 7 Yüz, Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da gibi, izleyicinin geleneksel televizyon kanallarında göremediği farklı projelerle Türkiye’nin en sevilen dijital televizyon platformlarından biri haline gelen BluTV, “Yaşamayanlar” isimli alışılmadık bir projeye daha imza atarak Türkiye’de yapılmış ilk vampir dizisini gerçekleştiriyor.

Dizinin yapımcılığını Bubi Film, Ran Film, Braveborn ve İstanbul ‘74 üstleniyor. Yıldız isimleri bir araya getiren “Yaşamayanlar”ın çekimleri geçtiğimiz ay tamamlandı. Eylül ayında seyirci ile buluşmaya hazırlanan ve yeni tanıtımıyla projeyi merakla bekleyen seyircinin heyecanını daha da arttıran dizisinin konusu ise şöyle; 164 yaşında genç bir vampir olan Mia (Elçin Sangu), akıl hocası Karmen’in (Selma Ergeç) önderliğinde, aklındaki planı gerçekleştirmek için İstanbul’a gelir. Amacı kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi (Kerem Bürsin) öldürüp yeniden insan olmaktır fakat tarihin en güçlü vampirlerinden biri olan Dmitry’yi öldürmek sandığı kadar kolay olmayacaktır. Karanlık geçmişine sırtını dönmüş olan kadim vampir Numel (Birkan Sokullu) de, bu amaç uğruna Mia ve Karmen’le ittifak kurar. Tutku ve nefreti, yaşam ve ölümsüzlüğü, iyilik ve kötülüğü birbirinden ayıran sınırların belirsizleştiği bu evrende, işler gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alır. Ve hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağı sorusudur.

“Yaşamayanlar” Eylül ayında BluTV’de başlacak…

İşte Dizinin Tanıtımı:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir