Kapat

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Final Yapıyor

Anasayfa Haberler Bir Litre Gözyaşı Dizisi Final Yapıyor

Pazar akşamları Kanal D’ de ekranlara gelen Bir Litre Gözyaşı dizisi final mi yapıyor?

Sevilen dizi 15. bölümüyle ekranlara vede ediyor. Peki 15. bölüm Final bölümünde neler oluyor…

Cihan, geçmişi ve bugünü arasında kalıyor! İki aşk arasında kalan Cihan, kimi seçecek? Aradan geçen yıllarda kendini zor da olsa toparlayabilen Cihan, hiç beklemediği bir şekilde Mahir’in ölmediğini öğrenir. Fakat Mahir’in yokluğunda hayatına devam eden Cihan için artık Ali vardır.

Yaşadığı sürpriz karşılaşma sonrası ne yapacağını bilemeyen genç kız için zor günler başlar. Ali’ye bu durumu nasıl anlatacağını bilemeyen Cihan, derin bir kedere sürüklenir. Ali ise sevdiği kadında bir gariplik olduğunu anlar. Bu düşüncesini dile getirse de tatmin edici bir cevap alamaz. Öte yandan Cihan bu durumu babasına anlatır.

Yaşadıkları şeyin inanılmaz bir olay olduğunun farkındadır. Hayatın tuhaflıkları bununla sınırlı kalmaz. Cihan, Mahir ile beraberken Ali’yi karşısında bulur. Artık Cihan için karar verme zamanı gelmiştir. Ya daha önce kaybedip sonrasında tekrar bulduğu, hayatının aşkı olan Mahir’i ya da zor günlerinde onun yanında olup desteğini esirgemeyen Ali’yi seçecektir. Cihan’ın zor kararı ne olacak? Bir Litre Gözyaşı 15. Final Bölümüyle pazar akşamı saat 19.45’te Kanal D’de!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir