Kapat

Avatar Serisinin Devamında Vin Diesel Rol Alacak

Anasayfa Haberler Avatar Serisinin Devamında Vin Diesel Rol Alacak

Hollywood’da aksiyon denilince akla gelen Hızlı ve Öfkeli serisinin başrolü Vin Diesel’ın Avatar devam filmi Avatar 2’de rol alacak olması kesinleşti.

Hızlı ve Öfkeli serisinde canlandırdığı Dominic Toretto (Dom) karakteriyle dünya çapında beğeni toplayan Vin Diesel’in geçtiğimiz günlerde yönetmen James Cameron ile paylaştığı Avatar etiketli videonun sırrı ortaya çıktı.

Guardians of The Galaxy filmlerinde Groot karakterini canlandıran 51 yaşındaki oyuncu, Avengers: Endgame galasında Entertainment Tonight’a verdiği demeçte, Avatar’da rol alacağını açıkladı.

Diesel, Avengers Endgame için “Muhtemelen bütün oyuncu kadrosunda favorim olan ve ailem gibi olan kişi Zoe Saldana. Avatar’da da öyle. Avatar’da rol alıyor olmamın sebeplerinden biri de bu” açıklamasını yaptı.

Diesel : “Her zaman uçuk biriydim biliyorsunuz ki. Avengers’ı kutlayabildiğim gibi Fast and Furious da 2020’de geliyor.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Avatar filminde hangi rolü canlandıracağı henüz bilinmeyen Vin Diesel’ın gelecek projeleri arasında Guardians of The Galaxy 3, bir süper kahraman filmi olması beklenen Bloodshot ve Fast and Furious 9 gibi filmer bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir