Kapat

Mehmet Gürhan

Tutsak Dizisi Mehmet kimdir Kanal Dekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşan Tutsak Dizisi dizisinin başarılı ve tecrübeli karakteri Mehmet, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  25 Kasım 1962 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Üç Arkadaş gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Salı akşamlarının ve Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Tutsak Dizisi dizisinde Mehmet karakterine hayat veren başarılı ve tecrübeli oyuncuyu tanıyalım.

Yapımcılığını 1441 Productions ve İrfan Şahin’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Serhan Şahin’in oturduğu kaliteli oyuncu kadrosuyla dikkat çeken başarılı dizinin başrollerini Pamir Pekin ve Gülper Özdemir paylaşıyor.
Hayata umutla bakan, neşeli, masum, gururlu ve güzel bir genç kız olan Elif, ailesinin ölümüyle amcası tarafından kendisinden 30 yaş büyük bir adamla zorla evlendirilmiştir. Elif, kocası Sadullah’ın tehdidi altında evden dışarı bile çıkamadığı bir “Tutsak” hayatı yaşamaktadır. Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide başarılı ve tecrübeli oyuncu Mehmet Gürhan ise Mehmet karakteri ile karşımıza çıkıyor.

tutsak-dizisi-mehmet-1-one-cikan
tutsak-dizisi-mehmet-1
tutsak-dizisi-mehmet-2
tutsak-dizisi-mehmet-3
tutsak-dizisi-mehmet-4
tutsak-dizisi-mehmet-5

Tutsak Dizisi Mehmet Kimdir?

Adı Soyadı
:
Mehmet Gürhan
Yaşı
:
25 Kasım 1962 (55)
Boyu
:
172 cm
Kilosu
:
75 kg
Nereli
:
İstanbul
Eğitim
:
Oyunculuk Eğitimi

Mehmet Gürhan Projeleri

Tutsak
Üç Arkadaş
Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Tutsak Dizisi Mehmet Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Tutsak Dizisi dizisinde Mehmet karakterine hayat veren başarılı ve tecrübeli oyuncunun gerçek adı Mehmet Gürhan.

Mehmet Gürhan Kaç Yaşında?

25 Kasım 1962 yılında dünyaya gelen Mehmet Gürhan 2017 yılı itibari ile 55 yaşındadır.

Mehmet Gürhan Boyu ve Kilosu

Kanal D ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Tutsak Dizisi dizisinin başarılı ve tecrübeli oyuncusu Mehmet Gürhan 172 cm boyunda ve 75 kilodur..

Mehmet Gürhan Nereli

Tutsak Dizisi dizisinin Mehmet karakterine hayat veren oyuncusu Mehmet Gürhan 25 Kasım 1962 doğumlu ve memleketi İstanbul.

Mehmet Gürhan Sevgilisi Kim

Tutsak Dizisi dizisinin başarılı ve tecrübeli oyuncusu Mehmet Gürhan bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi vardrı.

Mehmet Gürhan Geniş Biyografisi

İstanbul Belediye Konservatuarını bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Yüksek bölümünü tamamladı.

1975 yılından itibaren İstanbul Şehir Tiyatrolarında görev alan Mehmet Gürhan bir çok tiyatro oyununda rol aldı.

Aynı zamanda televizyon ve sinema yapımlarında oyuncu; reklam yapımlarında da oyuncu ve seslendirme sanatçısı olarak bulundu. Dialog Anlatım İletişim A.Ş. eğitim kurumunda uzun yıllardır hem spiker – sunucu adaylarına hem de bireysel, kurumsal ve özel eğitimlere katılan öğrencilere ses, nefes kullanımı, diksiyon, fonetik, oyunculuk ve konuşma alanlarında dersler vermektedir.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir