Kapat

Emin Gürsoy

Kalk Gidelim Muhtar Sefer kimdir ATV ekranlarında Cumartesi günü izleyici ile buluşan Kalk Gidelim dizisinin yakışıklı ve başarılı karakteri Muhtar Sefer, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  1 Ocak 1968 tarihinde Denizli şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Yabancı Damat ve Genco gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Cumartesi gün ve ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kalk Gidelim dizisinde Muhtar Sefer karakterine hayat veren yakışıklı ve başarılı oyuncuyu tanıyalım.

STAFF Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi de köyünü ve ailesini bırakıp ardına bakmadan İstanbul’a lüks bir hayat yaşamaya giden Mustafa Ali’nin iflas etmesi sonucu köye geri dönüşünü anlatılıyor. Acaba köyden gittikten sonra ailesini bir kez olsun aramayan Mustafa Ali’yi köyde neler bekliyor? Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide yakışıklı ve başarılı oyuncu Emin Gürsoy ise Muhtar Sefer karakteri ile karşımıza çıkıyor.

kalk-gidelim-muhtar-sefer-1-one-cikan
kalk-gidelim-muhtar-sefer-1
kalk-gidelim-muhtar-sefer-2
kalk-gidelim-muhtar-sefer-3
kalk-gidelim-muhtar-sefer-4
kalk-gidelim-muhtar-sefer-5

Emin Gürsoy Kimdir?

Adı Soyadı
:
Emin Gürsoy
Yaşı
:
1 Ocak 1968 (50)
Boyu
:
175 cm
Kilosu
:
71 kg
Nereli
:
Denizli
Eğitim
:
Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Mesleği
:
Oyuncu

Emin Gürsoy Projeleri

Bıçak Sırtı
Deli Saçması
Vebal
Bir Yusuf Masalı
Küstüm Çiçeği
Kınalı Kuzular
Beşinci Boyut
Yeşil Deniz

Kalk Gidelim Muhtar Sefer Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Kalk Gidelim dizisinde Muhtar Sefer karakterine hayat veren yakışıklı ve başarılı oyuncunun gerçek adı Emin Gürsoy.

Emin Gürsoy Kaç Yaşında?

1 Ocak 1968 yılında dünyaya gelen Emin Gürsoy 2017 yılı itibari ile 50 yaşındadır.

Emin Gürsoy Boyu ve Kilosu

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisinin yakışıklı ve başarılı oyuncusu Emin Gürsoy 175 cm boyunda ve 71 kilodur..

Emin Gürsoy Nereli

Kalk Gidelim dizisinin Muhtar Sefer karakterine hayat veren oyuncusu Emin Gürsoy 1 Ocak 1968 doğumlu ve memleketi Denizli.

Emin Gürsoy Sevgilisi Kim

Kalk Gidelim dizisinin yakışıklı ve başarılı oyuncusu Emin Gürsoy bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi vardır.

Emin Gürsoy Geniş Biyografisi

12 Mayıs 1968 tarihinde Denizli nin Güney ilçesinde dünyaya gelen Emin Gürsoy ilk orta ve lise eğitiminin ardından 1994 yılında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuş tur. 1999 yılından 2002 yılına kadar yayımlanan ve izlenme rekorları kıran Deli Yürek isimli dizide Kuşçu karakteriyle kısa zamanda izleyenlerden tam puan Daha sonra 2005 yılında İzmir e gelerek İzmir Şehir Tiyatrosu kadrosuna dahil olmuş ve 2007 yılına kadar çeşitli oyunlarda yer almıştır. Şimdilerde TRT 1 ekranlarından yayımlanan Bir Yusuf Masalı isimli beğenilen dizide rol aldı. 2014 yılında Trt1 de yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde rol alıyor

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir