Kapat

Nalan Yavuz Okçuoğlu

Kalk Gidelim Hatice kimdir ATV ekranlarında Cumartesi günü izleyici ile buluşan Kalk Gidelim dizisinin güzel ve başarılı karakteri Hatice, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  1 Ocak 1963 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Aliye ve Yeşil Deniz gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Cumartesi gün ve ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kalk Gidelim dizisinde Hatice karakterine hayat veren güzel ve başarılı oyuncuyu tanıyalım.

STAFF Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi de köyünü ve ailesini bırakıp ardına bakmadan İstanbul’a lüks bir hayat yaşamaya giden Mustafa Ali’nin iflas etmesi sonucu köye geri dönüşünü anlatılıyor. Acaba köyden gittikten sonra ailesini bir kez olsun aramayan Mustafa Ali’yi köyde neler bekliyor? Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide güzel ve başarılı oyuncu Nalan Yavuz Okçuoğlu ise Hatice karakteri ile karşımıza çıkıyor.

kalk-gidelim-hatice-1-one-cikan
kalk-gidelim-hatice-1
kalk-gidelim-hatice-2
kalk-gidelim-hatice-3
kalk-gidelim-hatice-4
kalk-gidelim-hatice-5

Nalan Yavuz Okçuoğlu Kimdir?

Adı Soyadı
:
Nalan Yavuz Okçuoğlu
Yaşı
:
1 Ocak 1963 (55)
Boyu
:
164 cm
Kilosu
:
88 kg
Nereli
:
İzmir
Eğitim
:
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Mesleği
:
Oyuncu

Nalan Yavuz Okçuoğlu Projeleri

Karılar Koğuşu
Aliye
Canavar Ev
Doktorlar
Gönül Salıncağı
Kara İnci
Goncakaranfil
Usta
Kapadokya Düşleri
Aşk ve Ceza
Veda
Kayıp
Yeşil Deniz
Seni Kimler Aldı
Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Hatice Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Kalk Gidelim dizisinde Hatice karakterine hayat veren güzel ve başarılı oyuncunun gerçek adı Nalan Yavuz Okçuoğlu.

Nalan Yavuz Okçuoğlu Kaç Yaşında?

1 Ocak 1963 yılında dünyaya gelen Nalan Yavuz Okçuoğlu 2017 yılı itibari ile 55 yaşındadır.

Nalan Yavuz Okçuoğlu Boyu ve Kilosu

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Nalan Yavuz Okçuoğlu 164 cm boyunda ve 88 kilodur..

Nalan Yavuz Okçuoğlu Nereli

Kalk Gidelim dizisinin Hatice karakterine hayat veren oyuncusu Nalan Yavuz Okçuoğlu 1 Ocak 1963 doğumlu ve memleketi İzmir.

Nalan Yavuz Okçuoğlu Sevgilisi Kim

Kalk Gidelim dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Nalan Yavuz Okçuoğlu bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi vardır.

Nalan Yavuz Okçuoğlu Geniş Biyografisi

1963 doğumlu oyuncu Nalan Yavuz Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunudur. Sihirli Anahtar bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.
Bugüne kadar bir çok dizi ve sinemada rol almış ayrıca seslendirme yapmıştır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir