Kapat

Kerim Yağcı

Kalk Gidelim Kahya Bodur kimdir ATV ekranlarında Cumartesi günü izleyici ile buluşan Kalk Gidelim dizisinin yakışıklı ve başarılı karakteri Kahya Bodur, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  10 Haziran 1984 tarihinde Ankara şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Koçum Benim ve Hanım Köylü gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Cumartesi gün ve ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kalk Gidelim dizisinde Kahya Bodur karakterine hayat veren yakışıklı ve başarılı oyuncuyu tanıyalım.

STAFF Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi de köyünü ve ailesini bırakıp ardına bakmadan İstanbul’a lüks bir hayat yaşamaya giden Mustafa Ali’nin iflas etmesi sonucu köye geri dönüşünü anlatılıyor. Acaba köyden gittikten sonra ailesini bir kez olsun aramayan Mustafa Ali’yi köyde neler bekliyor? Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide yakışıklı ve başarılı oyuncu Kerim Yağcı ise Kahya Bodur karakteri ile karşımıza çıkıyor.

kalk-gidelim-kahya-bodur-1-one-cikan
kalk-gidelim-kahya-bodur-1
kalk-gidelim-kahya-bodur-2
kalk-gidelim-kahya-bodur-3
kalk-gidelim-kahya-bodur-4
kalk-gidelim-kahya-bodur-5

Kerim Yağcı Kimdir?

Adı Soyadı
:
Kerim Yağcı
Yaşı
:
10 Haziran 1984 (34)
Boyu
:
162 cm
Kilosu
:
55 kg
Nereli
:
Ankara
Eğitim
:
İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Türk Müziği Bölümü
Mesleği
:
Oyuncu

Kerim Yağcı Projeleri

2016 – Hanım Köylü
2014 – Güzel Köylü
2013 – Yabancı Gelin
2012 – Buşutların Ötesinde
2010 – Şen Yuva
2008 – Benim Annem Bir Melek
2007 – Fesupanallah
2007 – Dicle
2006 – Kınalı Kuzular
2002 – Ekmek Teknesi
2002 – Koçum Benim

Kalk Gidelim Kahya Bodur Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Kalk Gidelim dizisinde Kahya Bodur karakterine hayat veren yakışıklı ve başarılı oyuncunun gerçek adı Kerim Yağcı.

Kerim Yağcı Kaç Yaşında?

10 Haziran 1984 yılında dünyaya gelen Kerim Yağcı 2017 yılı itibari ile 34 yaşındadır.

Kerim Yağcı Boyu ve Kilosu

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisinin yakışıklı ve başarılı oyuncusu Kerim Yağcı 162 cm boyunda ve 55 kilodur..

Kerim Yağcı Nereli

Kalk Gidelim dizisinin Kahya Bodur karakterine hayat veren oyuncusu Kerim Yağcı 10 Haziran 1984 doğumlu ve memleketi Ankara.

Kerim Yağcı Sevgilisi Kim

Kalk Gidelim dizisinin yakışıklı ve başarılı oyuncusu Kerim Yağcı bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi vardır.

Kerim Yağcı Geniş Biyografisi

1984 yılında Ankara’da doğan Kerim Yağcı, İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuar Fakültesi Türk Müziği bölümünden mezun olmuştur. 7 yaşında iken amatör olarak Ankara Halk Evleri Tiyatrosunda çalışmalarda bulundu. 2002 yılında Koçum Benim dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Oyunculuğun yanı sıra müzikle de ilgilenen Kerim Yağcı’nın 3 tane türkü albümü bulunmaktadır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir