Kapat

Aslı Omağ

Kalk Gidelim Meryem kimdir ATV ekranlarında Cumartesi günü izleyici ile buluşan Kalk Gidelim dizisinin güzel ve başarılı karakteri Meryem, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  31 Temmuz 1969 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Hayat Bilgisi ve Akasya Durağı gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Cumartesi gün ve ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kalk Gidelim dizisinde Meryem karakterine hayat veren güzel ve başarılı oyuncuyu tanıyalım.

STAFF Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi de köyünü ve ailesini bırakıp ardına bakmadan İstanbul’a lüks bir hayat yaşamaya giden Mustafa Ali’nin iflas etmesi sonucu köye geri dönüşünü anlatılıyor. Acaba köyden gittikten sonra ailesini bir kez olsun aramayan Mustafa Ali’yi köyde neler bekliyor? Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide güzel ve başarılı oyuncu Aslı Omağ ise Meryem karakteri ile karşımıza çıkıyor.

kalk-gidelim-meryem-1-one-cikan
kalk-gidelim-meryem-1
kalk-gidelim-meryem-2
kalk-gidelim-meryem-3
kalk-gidelim-meryem-4
kalk-gidelim-meryem-5

Aslı Omağ Kimdir?

Adı Soyadı
:
Aslı Omağ
Yaşı
:
31 Temmuz 1969 (49)
Boyu
:
163 cm
Kilosu
:
75 kg
Nereli
:
İstanbul
Eğitim
:
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera
Mesleği
:
Oyuncu

Aslı Omağ Projeleri

Kalbim Egede Kaldı
Vatanım Sensin
Dedemin Dolabı
Papatyam
Benim Annem Bir Melek
Akasya Durağı
Hayat Bilgisi
Kaynanala

Kalk Gidelim Meryem Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Kalk Gidelim dizisinde Meryem karakterine hayat veren güzel ve başarılı oyuncunun gerçek adı Aslı Omağ.

Aslı Omağ Kaç Yaşında?

31 Temmuz 1969 yılında dünyaya gelen Aslı Omağ 2017 yılı itibari ile 49 yaşındadır.

Aslı Omağ Boyu ve Kilosu

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Aslı Omağ 163 cm boyunda ve 75 kilodur..

Aslı Omağ Nereli

Kalk Gidelim dizisinin Meryem karakterine hayat veren oyuncusu Aslı Omağ 31 Temmuz 1969 doğumlu ve memleketi İstanbul.

Aslı Omağ Sevgilisi Kim

Kalk Gidelim dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Aslı Omağ bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi vardır.

Aslı Omağ Geniş Biyografisi

Kariyerine ilk olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda ‘Keşanlı Ali Destanı’ adlı oyunda efektör olarak adım atan oyuncu henüz 16 yaşında iken ‘Figaro’nun Düğünü’ ile profesyonel sahne yaşantısına başlamıştır. 1991 senesinde İstanbul Beyaz Güvercin Şarkı Yarışması’nda Sadece adlı parça ile finale kalmış ertesi sene Eurovizyon Şarkı yarışması Türkiye finaline kalmayı başarmıştır. 2001 yılında Paris’in Nime şehrindeki Cathedrale de Nime’de bir resital vermiştir. Aslı Omağ 2015 yaz sezonu dizilerinden Kanal D ekranlarında yayınlanan Kalbim Egede Kaldı adlı dizide Hatice Gıpgıp karakterini canlandırmaktadır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir