Kapat

İlayda Aydın

Kalk Gidelim Badegül kimdir ATV ekranlarında Cumartesi günü izleyici ile buluşan Kalk Gidelim dizisinin genç ve güzel karakteri Badegül, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  18 Mayıs 1994 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce herhangi bir dizide rol almadığı ve öne çıkmadığı için tanımamamız çok normal. Hadi hep birlikte Cumartesi gün ve ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kalk Gidelim dizisinde Badegül karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncuyu tanıyalım.

STAFF Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi de köyünü ve ailesini bırakıp ardına bakmadan İstanbul’a lüks bir hayat yaşamaya giden Mustafa Ali’nin iflas etmesi sonucu köye geri dönüşünü anlatılıyor. Acaba köyden gittikten sonra ailesini bir kez olsun aramayan Mustafa Ali’yi köyde neler bekliyor? Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide genç ve güzel oyuncu İlayda Aydın ise Badegül karakteri ile karşımıza çıkıyor.

kalk-gidelim-badegul-1-one-cikan
kalk-gidelim-badegul-1
kalk-gidelim-badegul-2
kalk-gidelim-badegul-3
kalk-gidelim-badegul-4
kalk-gidelim-badegul-5

İlayda Aydın Kimdir?

Adı Soyadı
:
İlayda Aydın
Yaşı
:
18 Mayıs 1994 (24)
Boyu
:
168 cm
Kilosu
:
52 kg
Nereli
:
İzmir
Eğitim
:
Çanakkale 18 Mart üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü
Mesleği
:
Oyuncu

İlayda Aydın Projeleri

Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Badegül Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Kalk Gidelim dizisinde Badegül karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncunun gerçek adı İlayda Aydın.

İlayda Aydın Kaç Yaşında?

18 Mayıs 1994 yılında dünyaya gelen İlayda Aydın 2017 yılı itibari ile 24 yaşındadır.

İlayda Aydın Boyu ve Kilosu

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kalk Gidelim dizisinin genç ve güzel oyuncusu İlayda Aydın 168 cm boyunda ve 52 kilodur..

İlayda Aydın Nereli

Kalk Gidelim dizisinin Badegül karakterine hayat veren oyuncusu İlayda Aydın 18 Mayıs 1994 doğumlu ve memleketi İzmir.

İlayda Aydın Sevgilisi Kim

Kalk Gidelim dizisinin genç ve güzel oyuncusu İlayda Aydın bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi yoktur.

İlayda Aydın Geniş Biyografisi

1994 tarihinde dünyaya gelen genç oyuncu Çanakkale 18 Mart üniversitesi Fotoğrafçılık bölümü mezunudur. Kalk Gidelim dizisi ilk televizyon deneyimi olacaktır

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir