Kapat

Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları – Konusu

Anasayfa Oyuncular Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları – Konusu

BKM ve Gülse Birsel’in yeni projesi olan Jet Sosyete aile komedisi olarak Star TV’ de ekranlara gelmesi planlanıyor. 2017 yılının Aralık ayında projeyle ilgili birtakım detaylar veren Gülse Birsel dizinin adıyla ilgili herhangi bir  açıklama yapmamıştı; yalnız 2018 yılında dizinin ismi  Jet Sosyete olarak açıklandı.  Rol alacak oyuncular ve dizinin genel hatlarıyla konusu belli olmaya başladı.

Jet Sosyete Dizisinin Konusu

Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alan dizide birçok başarılı oyuncu da yer almaktadır.

İşte dizinin başrol oyuncuları ve  oynaması kesinleşen diğer oyuncular listesi:

Çağlar Çorumlu Kimdir?

1977 yılında Amasya’da doğan Çağlar Çorumlu, Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünü okuduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı. Üniversite’de okurken okulun tiyatro klubünde yer aldı. Ekranlarla buluşması 2000 yılında 7 Numara dizisinde rol almasıyla gerçekleşti. 2010 yılında Prensesin Uykusu filminde canlandırdığı karakter büyük ses getirdi ve dikkatleri üzerine topladı.

Sarp Apak Kimdir?

Sarp Apak, 1981 yılında Diyarbakır şehrinde doğmuştur. Hayatının henüz ilk yıllarında Bursa Erkek Lisesi mezunu olan Sarp Apak, Diyarbakır ilinde ailesiyle 5 yıl kadar süre kaldıktan sonra Bursa’taşınmıştır.  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi  (2004) mezunu olarak tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğuna ilk adımını atmıştır. Okuldaki hocalarından destek alan ve oyunculuk yeteneğinin farkına varılan Sarp Apak, İstanbul’a gitmiştir.
Ağır Roman adlı Tiyatro Oyununda gösterdiği performans ile çıkış yapmaya başlayan Sarp Apak, Oyuncu, yazar ve aynı zamanda yönetmen olan Yılmaz Erdoğan tarafından BKM’ye (Beşiktaş Kültür Merkezi) alınmıştır. BKM denildiğinde akla ilk gelen ”Çok Güzel Hareketler Bunlar” da oyunculuk yapmış ve ”Organize İşler Bunlar” filminde rol almıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir