Kapat

Ulaş Tuna Astepe

Sen Anlat Karadeniz Deli Tahir kimdir ATV ekranlarında Çarşamba günü izleyici ile buluşan Sen Anlat Karadeniz dizisinin genç ve karizmatik karakteri Deli Tahir, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  5 Mayıs 1988 tarihinde Kocaeli şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Sen Anlat Karadeniz gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Çarşamba gün ve ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Deli Tahir karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncuyu tanıyalım.

Namıdiğer Deli Tahir. 29 yaşında. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı. Ailenin sahip olduğu kum gemilerinde çalışıyor, şirket işlerinden hoşlanmıyor, Karadeniz’i, denizde olmayı çok seviyor. Kanı deli akıyor ama yüreği merhamet dolu. Kafası çok çalışıyor ama sağduyudan sınıfta kalır, öyle fevri, öyle inat, duygularıyla yaşıyor. Vicdanlı, sahiplenici, sivri dilli, korumacı ama ayarsız. Acayip başına buyruk. Ailesine laf söyletmez ama gereğinde onlarla da savaşır. Haksızlığa tahammül edemez, öfkelendi mi gözü kimseyi görmez. Çok kolay yakar yıkar, destursuz laf söylenmesi tavsiye edilmez. Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide genç ve karizmatik oyuncu Ulaş Tuna Astepe ise Deli Tahir karakteri ile karşımıza çıkıyor.

sen-anlat-karadeniz-deli-tahir-1-one-cikan
sen-anlat-karadeniz-deli-tahir-1
sen-anlat-karadeniz-deli-tahir-2
sen-anlat-karadeniz-deli-tahir-3
sen-anlat-karadeniz-deli-tahir-4
sen-anlat-karadeniz-deli-tahir-5

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

Adı Soyadı
:
Ulaş Tuna Astepe
Yaşı
:
5 Mayıs 1988 (30)
Boyu
:
1,89 cm
Kilosu
:
82 kg
Nereli
:
Kocaeli
Eğitim
:
Mimar Sinan Devlet Konservatuarında Tiyatro Bölümü
Mesleği
:
Oyuncu

Ulaş Tuna Astepe Projeleri

Üniversiteli – 2010 (kısa film)
Bayrak – 2011 (tiyatro)
Cam Yapraklar – 2012 (tiyatro)
Babamın Cesetleri – 2013 (tiyatro)
Meşakkat ve Karısı – 2013 (kısa film)
Zayiat – 2013 (kısa film)
Analar ve Anneler – 2015
Balık Havuzu – 2015 (kısa film)
Körfez – 2016 (sinema filmi)
Rüya – 2017
Sen Anlat Karadeniz – 2018

Sen Anlat Karadeniz Deli Tahir Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Sen Anlat Karadeniz dizisinde Deli Tahir karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncunun gerçek adı Ulaş Tuna Astepe.

Ulaş Tuna Astepe Kaç Yaşında?

5 Mayıs 1988 yılında dünyaya gelen Ulaş Tuna Astepe 2017 yılı itibari ile 30 yaşındadır.

Ulaş Tuna Astepe Boyu ve Kilosu

ATV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Ulaş Tuna Astepe 1,89 cm boyunda ve 82 kilodur..

Ulaş Tuna Astepe Nereli

Sen Anlat Karadeniz dizisinin Deli Tahir karakterine hayat veren oyuncusu Ulaş Tuna Astepe 5 Mayıs 1988 doğumlu ve memleketi Kocaeli.

Ulaş Tuna Astepe Sevgilisi Kim

Sen Anlat Karadeniz dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Ulaş Tuna Astepe bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi bulunmuyor.

Ulaş Tuna Astepe Geniş Biyografisi

Ulaş Tuna Astepe, 5 Mayıs 1988 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. 1999 yılında yaşanan acı deprem felaketine şahit olmuş olan Ulaş Tuna Astepe bu olaydan 1-2 sene sonra babasını kaybetmiştir. Bu olayın üzerine İstanbul’a yerleşmiştir. Lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesinde tamamlamış, lisans eğitimini ise Mimar Sinan Devlet Konservatuarında Tiyatro Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Ulaş Tuna Astepe, oyunculuk kariyerine ilk adımı 2012 yılında yayınlanan Karadayı adlı dizi ile atmıştır. Bu dizide Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Koreli ile birlikte rol alarak Orhan Kara karakterini canlandırmıştır. Başarılı performansı sayesinde dikkatleri üzerine toplayan Astepe, ikinci dizi için teklifler almaya başlamıştı. Astepe’nin ikinci iddialı dizisi Ay Yapım imzalı, Analar ve Anneler dizisi oldu. Oyunculuk alanında hızla ilerleyen oyuncu, bir çok dizi, film, tiyatro ve kısa film kadrosunda izleyici ile buluştu.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir