Kapat

Mert Yazıcıoğlu

Anasayfa Oyuncular Mert Yazıcıoğlu

Bir Litre Gözyaşı Mahir kimdir Kanal D ekranlarında Pazar günü izleyici ile buluşan Bir Litre Gözyaşı dizisinin genç ve karizmatik karakteri Mahir, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  1 Ocak 1993 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Bir Litre Gözyaşı gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Pazar gün ve Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Litre Gözyaşı dizisinde Mahir karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncuyu tanıyalım.
Mahir Yetkin 19 yaşında, Cihan’ın önce en yakın erkek arkadaşı, ilerleyen zamanlarda da her şeyi olacak… Karizmatik ama yaşıtlarından farklı biri, çevresiyle mümkün olduğunca az iletişim kuruyor. Doğuştan isyankar, bazen kabalığa varacak derecede dobra biri… Serinkanlılığı, kendine yeter hali, asiliği, herkese kendince kafa tutuşu akranları tarafından “tuhaf” biri olarak görülmesine neden oluyor ama bu bir yandan onu çekici de kılıyor. Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide genç ve karizmatik oyuncu Mert Yazıcıoğlu ise Mahir karakteri ile karşımıza çıkıyor.
bir-litre-gozyasi-mahir-2

bir-litre-gozyasi-mahir-4

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?

Adı Soyadı
:
Mert Yazıcıoğlu
Yaşı
:
1 Ocak 1993 (26)
Boyu
:
177 cm
Kilosu
:
68 kg
Nereli
:
İstanbul
Eğitim
:
Ön Lisans
Mesleği
:
Oyuncu

bir-litre-gozyasi-mahir-5

Mert Yazıcıoğlu Projeleri

Bir Litre Gözyaşı (Mahir Yetkin) – 2018
Mehmet Bir Cihan Fatihi (Korkut) – 2018
Umuda Kelepçe Vurulmaz – 2016/2017
Karagül (Baran Şanverdi) – 2013

Bir Litre Gözyaşı Mahir Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Bir Litre Gözyaşı dizisinde Mahir karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncunun gerçek adı Mert Yazıcıoğlu.

Mert Yazıcıoğlu Kaç Yaşında?

1 Ocak 1993 yılında dünyaya gelen Mert Yazıcıoğlu 2017 yılı itibari ile 26 yaşındadır.

Mert Yazıcıoğlu Boyu ve Kilosu

Kanal D ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Bir Litre Gözyaşı dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Mert Yazıcıoğlu 177 cm boyunda ve 68 kilodur..

bir-litre-gozyasi-mahir-3

Mert Yazıcıoğlu Nereli

Bir Litre Gözyaşı dizisinin Mahir karakterine hayat veren oyuncusu Mert Yazıcıoğlu 1 Ocak 1993 doğumlu ve memleketi İstanbul.

Mert Yazıcıoğlu Sevgilisi Kim

Bir Litre Gözyaşı dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Mert Yazıcıoğlu bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi Afra Saraçoğlu.

Mert Yazıcıoğlu Geniş Biyografisi

1993 yılının Mayıs asında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini İstanbul’da tamamlamış, Lise’yi düz Lise’de okumuştur. Boyu 1.77 cm, kilosu ise 68’dir.Ardından kazandığı İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü’nü 2. sınıfta iken oyunculuk kariyeri nedeni ile dondurmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir