Kapat

Afra Saraçoğlu

Anasayfa Oyuncular Afra Saraçoğlu
Kardeş Çocukları Hayat Çetin kimdir Star TV ekranlarında Pazar günü izleyici ile buluşan Kardeş Çocukları dizisinin genç ve güzel karakteri Hayat Çetin, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  02 Aralık 1997 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizi ile ekranlarda yer almış ve bu dizi ile tanınmıştı. Hadi hep birlikte Pazar gün ve Star TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kardeş Çocukları dizisinde Hayat Çetin karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncuyu tanıyalım.

Ümran’ın kızı olan Hayat, kendi hayatının kurallarını kendi koyan ve gerekirse kuralları da bir bir yıkan bir karakterdir. Oldukça sabırsız bir kişilik olan Hayat karakteri Afra Saraçoğlu tarafından canlandırılmaktadır… Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide genç ve güzel oyuncu Afra Saraçoğlu ise Hayat Çetin karakteri ile karşımıza çıkıyor.
kardes-cocuklari-hayat-cetin-1

kardes-cocuklari-hayat-cetin-2

Afra Saraçoğlu Kimdir?

Adı Soyadı
:
Afra Saraçoğlu
Yaşı
:
02 Aralık 1997 (22)
Boyu
:
170 cm
Kilosu
:
48 kg
Nereli
:
İstanbul
Eğitim
:
Eskişehir Anadolu Üniversitesi
Mesleği
:
Oyuncu

kardes-cocuklari-hayat-cetin-4

Afra Saraçoğlu Projeleri

İkinci Şans (Film) – 2016
Kötü Çocuk (Film) – 2017
Fazilet Hanım ve Kızları Dizi – 2017

Kardeş Çocukları Hayat Çetin Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Kardeş Çocukları dizisinde Hayat Çetin karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncunun gerçek adı Afra Saraçoğlu.

Afra Saraçoğlu Kaç Yaşında?

02 Aralık 1997 yılında dünyaya gelen Afra Saraçoğlu 2017 yılı itibari ile 22 yaşındadır.

Afra Saraçoğlu Boyu ve Kilosu

Star TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kardeş Çocukları dizisinin genç ve güzel oyuncusu Afra Saraçoğlu 170 cm boyunda ve 48 kilodur..

kardes-cocuklari-hayat-cetin-3

Afra Saraçoğlu Nereli

Kardeş Çocukları dizisinin Hayat Çetin karakterine hayat veren oyuncusu Afra Saraçoğlu 02 Aralık 1997 doğumlu ve memleketi İstanbul.

Afra Saraçoğlu Sevgilisi Kim

Kardeş Çocukları dizisinin genç ve güzel oyuncusu Afra Saraçoğlu bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi Mert Yazıcıoğlu.

kardes-cocuklari-hayat-cetin-5

Afra Saraçoğlu Geniş Biyografisi

1997 senesinde dünyaya gelen genç oyuncu an itibarıyla 21 yaşındadır. Aslen Balıkesirlidir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisidir. Sosyal medya ve magazin dünyasında genç oyuncunun Adriana Lima ile olan benzerliği sık sık gündeme gelmektedir…
Kamera karşısına ilk olarak Özcan Deniz’in Son Şans adlı filmi ile çıkmış ardından Tolga Sarıtaş ile birlikte Kötü Çocuk filminde rol almıştır.
Eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir