Kapat

Berkay Ateş

Anasayfa Oyuncular Berkay Ateş

 

Çukur Mahsun kimdir Show TV ekranlarında Pazartesi günü izleyici ile buluşan Çukur dizisinin genç ve karizmatik karakteri Mahsun, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  19 Şubat 1987 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Çukur gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Pazartesi gün ve Show TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur dizisinde Mahsun karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncuyu tanıyalım.Karakuzular çetesinin iki liderinden küçük olanı. İyi kavga eder ve iyi silah kullanır. O da bütün Karakuzular gibi sokakta büyümüş bir yetimdir. Çok küçük yaşlarda Çeto ile başlayan kader ortaklıkları bozulamaz bir kardeşliğe dönüşmüştür. Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide genç ve karizmatik oyuncu Berkay Ateş ise Mahsun karakteri ile karşımıza çıkıyor.
cukur-mahsun-1

cukur-mahsun-2

Berkay Ateş Kimdir?

Adı Soyadı
:
Berkay Ateş
Yaşı
:
19 Şubat 1987 (32)
Boyu
:
180 cm
Kilosu
:
76 kg
Nereli
:
İstanbul
Eğitim
:
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Eğitimi
Mesleği
:
Oyuncu

cukur-mahsun-4

Berkay Ateş Projeleri

Gülizar – 2018
Çukur – 2017
Anne – 2016

Çukur Mahsun Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Çukur dizisinde Mahsun karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncunun gerçek adı Berkay Ateş.

Berkay Ateş Kaç Yaşında?

19 Şubat 1987 yılında dünyaya gelen Berkay Ateş 2017 yılı itibari ile 32 yaşındadır.

Berkay Ateş Boyu ve Kilosu

Show TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Çukur dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Berkay Ateş 180 cm boyunda ve 76 kilodur..

cukur-mahsun-3

Berkay Ateş Nereli

Çukur dizisinin Mahsun karakterine hayat veren oyuncusu Berkay Ateş 19 Şubat 1987 doğumlu ve memleketi İstanbul.

Berkay Ateş Sevgilisi Kim

Çukur dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Berkay Ateş bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi -.

cukur-mahsun-5

Berkay Ateş Geniş Biyografisi

Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.
Semaver Kumpanya’da oyunculuk eğitimi alan Berkay Ateş, ilk olarak Abluka sinema filmi ile kariyerine adımını atmıştır.
2016 yılında İstanbul Sokakları dizisinin kadrosunda yer almıştır. 2017’de Star Tv’de başlayan Anne dizisinde Cengiz karakterini canlandırmıştır.
1987 yılında İstanbul’da doğan Berkay Ateş, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlköğretimden lise dönemi sonuna kadar profesyonel futbol oynayan Ateş, oyunculuğa ekranda ‘Sessiz Fırtına’, beyazperdede ise ‘Mavi Gözlü Dev’ ile başladı. ‘Karadayı’, ‘Analar ve Anneler’, ‘İstanbul Sokakları’ gibi dizilerde rol alan genç oyuncu, ‘Anne’ dizisindeki performansı ile geniş kitlelere ulaştı. 2013 yılında iki arkadaşı ile Tiyatro D22’yi kuran Ateş, tiyatro oyunculuğu, yönetmenliği ve oyun yazarlığı alanında üretmeye devam ediyor. Emin Alper’in yönetmen koltuğunda oturduğu, yurt dışından övgü dolu yorumlar alan ‘Abluka’ filmiyle 72’nci Venedik Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülüne aday olan oyuncu, aynı filmle 2015 yılında 22’nci Altın Koza Film Festivali Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Ateş, ‘Çukur’da Karakuzular’ın liderlerinden Mahsun’a hayat veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir