Kapat

Mehmet Ozan Dolunay

Anasayfa Oyuncular Mehmet Ozan Dolunay
Zalim İstanbul Cenk kimdir Kanal D ekranlarında Pazartesi günü izleyici ile buluşan Zalim İstanbul dizisinin genç ve karizmatik karakteri Cenk, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.  17 Şubat 1992 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Zalim İstanbul ve gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Pazartesi gün ve Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Zalim İstanbul dizisinde Cenk karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncuyu tanıyalım.
Agah Bey ve Şeniz Hanım’ın umarsız yakışıklı oğlu; dikkatleri üzerine çekmek, özellikle babasını kışkırtmak için türlü taşkınlıklar yapan, sorumsuz bir genç. Babasının gücünü babasına karşı kullanan, çapkın bir gençtir. Yakışıklı, sosyetik genç kızların gözdesi… Ancak bu hovardalığının altında, yüreğini paramparça eden ve omuzlarına bir karabasan gibi binen büyük sırrı yatmaktadır. Cenk kalbini sıkıştıran bu gerçeği artık daha fazla taşıyamayacaktır. Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide genç ve karizmatik oyuncu Mehmet Ozan Dolunay ise Cenk karakteri ile karşımıza çıkıyor.
zalim-istanbul-cenk-1

zalim-istanbul-cenk-2

Mehmet Ozan Dolunay Kimdir?

Adı Soyadı
:
Mehmet Ozan Dolunay
Yaşı
:
17 Şubat 1992 (27)
Boyu
:
179 cm
Kilosu
:
76 kg
Nereli
:
İstanbul
Eğitim
:
Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü
Mesleği
:
Oyuncu

zalim-istanbul-cenk-4

Mehmet Ozan Dolunay Projeleri

Zalim İstanbul – 2019
Darısı Başımıza – 2018
Lise Devriyesi – 2017
Yüksek Sosyete – 2016
Oyunbozan – 2016
Tatlı Küçük Yalancılar – 2015

Zalim İstanbul Cenk Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Zalim İstanbul dizisinde Cenk karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncunun gerçek adı Mehmet Ozan Dolunay.

Mehmet Ozan Dolunay Kaç Yaşında?

17 Şubat 1992 yılında dünyaya gelen Mehmet Ozan Dolunay 2017 yılı itibari ile 27 yaşındadır.

Mehmet Ozan Dolunay Boyu ve Kilosu

Kanal D ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Zalim İstanbul dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Mehmet Ozan Dolunay 179 cm boyunda ve 76 kilodur..

zalim-istanbul-cenk-3

Mehmet Ozan Dolunay Nereli

Zalim İstanbul dizisinin Cenk karakterine hayat veren oyuncusu Mehmet Ozan Dolunay 17 Şubat 1992 doğumlu ve memleketi İstanbul.

Mehmet Ozan Dolunay Sevgilisi Kim

Zalim İstanbul dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Mehmet Ozan Dolunay bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi Melisa Şenolsun.

zalim-istanbul-cenk-5

Mehmet Ozan Dolunay Geniş Biyografisi

Mehmet Ozan Dolunay, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Eğitimini Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.
2015 yılında ilk projesi olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile kariyerine adım atmıştır.
Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı Yüksek Sosyete dizisinin kadrosunda yer almakta ve Mert karakterini canlandırmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir