Kapat

Aytek Şayan

Anasayfa Oyuncular Aytek Şayan
Aytek Şayan, 1 Ocak 1985 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelen başarılı oyuncu daha önce rol aldığı Kuzgun ve Diriliş Ertuğrul gibi projelerle izleyicinin karşısına çıkmış ve büyük beğeni toplamıştı. Hadi hep birlikte Çarşamba günü Star TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuzgun dizisinde Ali karakterine hayat veren karizmatik oyuncuyu tanıyalım.

Aytek Şayan Biyografisi

Kuzgun dizisinin Ali’si Aytek Şayan, Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Eğitiminin ardından çeşitli tiyatro oyunlarında yer alarak kariyerine başlamıştır. Kanal D’de yayınlanan İsimsizler dizisinde hayat verdiği Bozan Erol karakteriyle dizi dünyasına giriş yapmıştır. Burada gösterdiği performansla dikkatleri çeken Şayan, TRT 1 in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’da Lais karakterini canlandırmıştır.

Aytek Şayan Hangi Dizide Oynuyor?

Şimdilerde ise Star Tv’de ekranlara gelen baş rollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer aldığı Kuzgun dizisinde hayat verdiği Ali karakteriyle karşımıza çıkmaktadır. Aytek Şayan, Melisa Berberoğlu ile birliktedir. Reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başaran dizide karizmatik oyuncu Aytek Şayan ise Ali karakteri ile karşımıza çıkıyor.
kuzgun-ali-1

Aytek Şayan Projeleri

Kuzgun – 2019
İsimsizler – 2017
Diriliş Ertuğrul – 2014

Kuzgun Ali Gerçek Adı Nedir?

Merak edenler için Kuzgun dizisinde Ali karakterine hayat veren genç ve karizmatik oyuncunun gerçek adı Aytek Şayan.

Aytek Şayan Kaç Yaşında?

1 Ocak 1985 yılında dünyaya gelen Aytek Şayan 2017 yılı itibari ile 34 yaşındadır.

Aytek Şayan Boyu ve Kilosu

Star TV ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Kuzgun dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Aytek Şayan 175 cm boyunda ve 65 kilodur..

kuzgun-ali-3

Aytek Şayan Nereli

Kuzgun dizisinin Ali karakterine hayat veren oyuncusu Aytek Şayan 1 Ocak 1985 doğumlu ve memleketi İzmir.

Aytek Şayan Sevgilisi Kim

Kuzgun dizisinin genç ve karizmatik oyuncusu Aytek Şayan bilinen, magazin haberlerine düşmüş ve birlikteliklerini açıklamış sevgilisi Melisa Berberoğlu.

kuzgun-ali-5

Kuzgun Ali kimdir

Star TV ekranlarında Çarşamba günü izleyici ile buluşan Kuzgun dizisinin genç ve karizmatik karakteri Ali, sergilediği oyunculuk ve gösterdiği performansla izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı ve bir çok kesim tarafından takdir edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir