Kapat

Kanatsız Kuşlar Nerede Çekiliyor?

Anasayfa Soru - Cevap Kanatsız Kuşlar Nerede Çekiliyor?

Kanatsız Kuşlar dizisi hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik. Kanatsız Kuşlar Nerede çekiliyor? Çekim yeri neresi? Oyuncu kadrosu ve konusu… Tüm bu soruların cevabı bu yazda.

Öncelikle başarılı dizinin yapımcılığı Koliba Film’e ait. Dizinin başrol oyuncuları ise Deniz Bolışık, Ümit Kantarcılar, Seda Türkmen, Melis Tüzüngüç ve Ahmet Varlı’dan oluşuyor. Dizinin yönetmeni ise başarılı bir isim olan Kemal Uzun. Dizinin konusu da hayatla savaş veren dört kardeş ve  çocukları için her türlü fedakarlığa hazır genç bir annenin başından geçenlerden oluşuyor. Daha ilk bölümleri ile ses getiren dizi İstanbul’da çekiliyor. Dizide varlıklı hayatlar ve yoksullukla boğuşan insanların hayatı anlatılıyor. Bu nedenle çekimler birbirine zıt semtlerde yapılıyor ve set sık sık yer değiştiriyor.

Mutluluk için çabalayan insanları anlatacak olan dizi, hem dram, hem aşkı evlere taşıyacak. Yoksulların da mutlu olabildiğini, zenginlerinde üzgün olabildiğini mutluluğa asla değer biçilemeyeceğini anlatan dizide çocukları için didinen genç bir anne var.

Kısa süre önce eşi kaybeden kadına ve çocuklarına miras olarak sadece yoksulluk ve çaresizlik kalmıştır. Çocukların adları Zeynep, Emre, Cemre, Aysun annenin adı ise Nefise’dir. Erken yaşta hayat arkadaşını kaybeden kadın çok zor günler geçirir. Öte yandan büyük kızına deli gibi aşık olan Ahmet’in Zeynep’i götürdüğü bir iş yemeğinde Onur’la tanıştırır. Onur’la Zeyne arasındaki çekim zamanla aşk ateşine dönüşecektir. Konusu böyle başlayan dizi sürprizlerle dolu olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir