Kapat

No: 309 Kaç Bölüm Sürecek?

Anasayfa Soru - Cevap No: 309 Kaç Bölüm Sürecek?

No:309 dizisi Final mi yapacak? Ne zaman bitecek? Sizler için araştırdık.

Fox TV ‘nin sevilen dizilerinden  No:309 final mi yapacak soruları akla elmeye başladı. Dizi ilk sezonda bulduğu ilgiyi ikinci sezon göremedi. İzleyicileri de bazı bölümlerinin gerçekten kötü olduğunu sosyal medya üzerinden paylaştı. Dizi başka bir sezon görmeyecek gibi. Bu sezonda da ne kadar dayanacağı meçhul. Başarılı dizilerin No:309 gibi reyting kaybeden dizileri git gide aşağılara çektiğini görüyoruz.

Bu sezon dizilerinden bazılaı gerçekten büyük oranlarda izleyici yakaladı. Bu şekilde başarılı bir dizi ile aynı gün yayına giren başka diziler izleyici bulamadı.

No:309 senaryosu da artık tekrarlanan olaylar dizisi oluşturarak tükenmişlik belirtileri vermeye başladı. Geçen sezon ekrana veda eden dizilerin yerine gelen dizilerin neredeyse hepsi başarılı bir yol çiziyor.

Özellikle 2017 2018 sezonunda rekor kıran diziler askeri, polisiye ve mafya dizileri oldu. Aile dizilerinden ise komedi tarzı olanla birinciliği elinde tutarak büyük kitleleri kendine bağlamayı başardı. Durum böyle olunca geriye kalan diziler diğer seyircileri paylaşarak reyting kaybetti.

Aslında No:309 dizisi ilk sezon gerçekten güzel bir diziydi. Fakat konusu bakımından sıkıntıya düşen dizi ve yeni sezon dizilerinin başlaması, No:309’a izleyici kaybettirdi.

Kaç bölüm daha oynar bilemeyeceğimiz dizinin bu sezonda final çanları çalmaya başladı. Tam olarak final zamanı belli olmasa da çok yakında ekranlara veda edebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir