Kapat

Bizim Hikaye Kaç Bölüm Sürecek?

Anasayfa Soru - Cevap Bizim Hikaye Kaç Bölüm Sürecek?

Aşk, dram ve komedinin mükemmel uyumu olan Bizim Hikâye Dizisi shameless adında biz diziden esinlenerek ekranlarımıza taşınmıştı. Bizim Hikâye dizisi reyting rekorları kırarken bir yabancı diziden esinlenerek yapılan dizi izleyicisi ve merakla bekleyenlerin dizi hakkında eleştirilere maruz bırakmıştı.

Bizim Hikâye ilk bölümlerinden bu tarafa izlenme rekorları kırıyor.  Dizi başrol oyuncuları Barış (Burak Deniz),Filiz (Hazal Kaya) ve Fikri (Reha Özcan) ve diğer oyuncuların sevilmesi ile şehrin yoksul kesimlerinin birinde hayatta kalmak mücadelesi gösteren bir aile ve o ailede en büyük çocuk olan filizin anne rolünü üstelendiği hayat ve bu hayat içerisinde aşkın konu edindiği hikâye anlatılıyor.

Bizim Hikâye Final Mi Yapacak?

Bizim Hikâye dizisi daha çok bölüm görecek gibi reyting rekorları kırarak daha çok sezonlar atlatmayı hedefleyen yapısıyla izleyicilerinin dikkatini çekmeyi şimdiden başardı bile. Bizim Hikaye’nin uyarlanarak ekranlara getirilmesine katkı sağlayan ABD dizisi Shameless bu yıl sekizinci sezonuna girdi. Bu diziden uyarlandığını ilk tanıtımlarında izleyen seyircileri Bizim Hikâye dizisini Cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu ve benzeri öğelerin yer aldığı Shameless den uyarlandığını merakla bekleyenlerinin çok eleştirisine uğrasa bile sevilen dizilerden olmayı başarabildi.

Dizi yoksulluk içinde mutlu bir şekilde nasıl yaşanır ve kardeşliğin anlamı tam anlamıyla anlatarak izleyicilere hem eğlenceli hem bilgili ve bir o kadar da dramatik bir havayla sevenlerin evinde yerini aldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir