Kapat

Şevkat Yerimdar Kaç Bölüm Sürecek?

Anasayfa Soru - Cevap Şevkat Yerimdar Kaç Bölüm Sürecek?

Şevkat Yerimdar final mi yapacak? Ne zaman bitecek? Soranlar buraya… İlk sezonunda olan Şevkat Yerimdar sevilen bir dizi.

Peki dizi final mi yapacak sezon finali mi. Ayrıca ne zaman bitecek? İşte tüm bu sorularınıza cevap vereceğiz.

Şevkat Yerimdar önce bir sinema filmiydi. Sonra dizi haline getirilen senaryonun tutmayacağı çabuk biteceği gibi yorumlar olmuştu. Ancak halk Şevkat Yerimdar’ı çok sevdi. Dizi yayınlandığından beri en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

Reytingleri yüksek dizinin sezon finali yapan diziler başladığında reyting kaybedeceği konuşuluyordu. Ancak dizi bu durumunda içinden çıkmayı başardı. Aynı gün Aşk ve Mavi, Arka sokaklar gibi başarılı dizilerin olmasına rağmen hala izleyici kaybetmedi.

Şevkat kendine emanet Esin’i sevmeye başladı. Esin’de Şevkat’e karşı boş değildi. Fakat bir türlü itiraf edemediler. Esin’in Bora’nın evlenme teklifini kabul etmesi ile ikili nikah masasına oturacaktı ki Şevkat Esin’i düğününden kaçırdı. Böyle başlayan aşıkların başı dertten kurtulmadı. Esin’i saplantı haline getiren Bora, Şevkat’in yoluna durmadan taş koyuyor.

Bu arada yaşadıkları mahallede de bir takım olaylar döngüsü oluşuyor ve diziye farklı bir hava katıyor. Ailelerin sevdiği nadir komedi dizilerinden olmaya başlayan Şevkat Yerimdar’da dönen evlilik meselesi bitecek mi sorularınıda beraberinde getirdi.

Ancak bu kadar başarılı bir dizinin bitmesine ne kanal ne de yapımcısı müsaade etmez diyebiliriz. Reytingi yüksek ve sevilen dizi bir sezon daha ekranlarda olur. Ancak ileriki reytingleri dizinin kaderini belirleyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir