Kapat

Kalbimdeki Deniz Kaç Bölüm Sürecek?

Anasayfa Soru - Cevap Kalbimdeki Deniz Kaç Bölüm Sürecek?

Kalbimdeki Deniz final mi yapacak? Ne zaman bitecek? Merak ediliyor. Bu sorulara neden olan ise dizinin ikinci sezonu olması.

Evet ilk sezon yüksek reytingler yakalayamasa da ikinci sezona gelmeyi başaran yapıt Kalbimdeki Deniz ikinci sezon reytingini yükseltmeyi başardı. Dizinin başarılı ilerleyişi acaba bir sezon daha görür mü yoksa bu sezon final mi yapacak sorularını akla getirdi.

Bunların tam anlamıyla yorumlanabilmesi için yeni sezon dizilerinin bir kaç bölüm oynaması gerek. Böylelikle dizi reytingi nasıl seyir edecek.  Artacak mı  yoksa azalacak mı?  Tüm bunların takip edilmesi gerek.

Senaryoyu değerlendirmek gerekirse bir sezonu daha getirecek konuyu bulamaz. Dizinin tekrarlamalara girmesine neden olur ki buda yine final yapması anlamına gelir. Bu nedenle dizi başarılı bir final yaparak kendini daha iyi hatırlatabilir.

Bu sezon başarılı dizilerin oynadığını düşünürsek Kalbimdeki Deniz bu sezonda da zorlanacak. Gelişmeleri daha heyecanlı olmak zorunda kalacak. İzleyici kaybetmemek içinde uğraşması gerekecek. Herhangi bir aksilik olmazsa dizi bu sezon başarılı bir finalle biter.

Dizinin verdiği mesajlar ise gerçekten hayatı yansıtan mesajlar… Sırtınızı dayadığınız kişilerden ağır darbeler alabilirsiniz. Bunun için etrafınızdakileri iyi seçmeli ve iyi bir gözlemci olmalısınız. Yinede başınıza gelen aksilikler sizi yıldırmasın ve aynı Deniz gibi aksiliklere karşı dik duruşunuzu bozmayın.

Başarınız her zaman size karşı kötü tutumda olanları utandıracaktır. Kalbimdeki Deniz hem izleyici bulmayı aşardı, hem de mesajını çok net ve hissedilir bir dille anlattı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir