Kapat

Savaşçı Kaç Bölüm Sürecek?

Anasayfa Soru - Cevap Savaşçı Kaç Bölüm Sürecek?

Fox Tv ekranlarını gerilim ve aksiyonla reytinglerde tırmandıran Savaşçı Dizisi Limon Film’in yapımcısı Hayri Aslan’ın çekimini üstlendiği Savaşçı askeri bir dizi olarak çok sevildi.

En çok izlenen askeri diziler arasında yer alan Savaşçı dizisinde de Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde görev yapan Özel Askeri bir timin başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Gerçek olayların birazda kurgu katılarak anlatıldığı dizi yayınlandığı günden beri izleyici sayısını arttırıyor.

Savaşçı Final Mi Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Dizi reyting sıralamalarında başı çekerek sevilen ve izlenme rekorları kıran dizi olarak karşımızda…

Savaşçı dizisi Kaç bölüm sürecek sorularına ise verilebilecek en iyi cevap savaşçı dizisi daha çok bölümler sezonlar görecek gibi. İzleyiciler tarafından bütün oyuncularının sevilerek rollerinin haklarını layıkıyla verdiğini vurgulayanlar çok.

Savaşçı Dizisi Final Mi Yapıyor?

Askeri bir dizi olmasına karşın izleyicilerinin bazı sahnelerden ve saçmalıklardan söz etseler de dizide her bölüm bir önceki bölümden daha çok heyecan uyandırarak ve izleyicilerini aksiyona bir o kadar daha yakınlaştırarak ekranlar karşısında ve izleyicilerinin evinde konuk olmaya devam ediyor.

Dizi setinde yaşanan bazı sorunlardan dolayı oyuncularda değişiklik yapılması gündeme gelse de her ne olursa olsun dizi son hızıyla devam ediyor. İzleyicilerinden aldığı ilhamla bir sonraki çekilecek bölümlerine yön vermesiyle daha da ünlenen Savaşçı Kaç Bölüm Sürecek? Sezonlar görecek gibi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir