Kapat

İsimsizler Kaç Bölüm Sürecek?

Anasayfa Soru - Cevap İsimsizler Kaç Bölüm Sürecek?

İsimsizler bitecek mi? Final mi yaptı? Final mi yapacak? dizi hakkındaki bilgileri bir araya getirdik.

İsimsizler dizisi Virankaya Kaymakamı’nın şehit edilmesi ve sonrasını anlatan dizi. Göz yaşlarını sele çeviren dizinin uzun süreli olmayacağı yapımcısı tarafından belirtilmişti.

Dizi bu sezon final yapacak. Reyting oranında yüksek olan dizi başarılı bir dizi olarak hafızalara kazınacak gibi. Söz gibi yakın temalı ve çok yüksek reytingli bir dizi ile aynı gün olmasına karşın geçtiğimiz hafta 7. Sırada yer aldı.

Tek sezonluk olduğu yapımcıları tarafından duyurulan dizinin ne zaman biteceği ise merak konusu… Şuan için bir açıklama yer almıyor. Ancak dizi beğenilerek izlenmekte…

Dizide anlatılan terör olayları ve başlangıcında yaşananlar şehit ailelerini derinden etkiliyor. İsimsizler dizisi Türklerin İsimsiz kahramanları olan askerleri anlatmakta. Türk bir kahraman adını ancak ölünce duyurur. Türkiye İsimsiz kahramanların omzunda duran bir devlettir.

İsimsizler dizisi izleyicileri bir son bekleyebilirler. Şuan için kesin tarihi bilinmese de İsimsizlerin veda bölümü yaklaşıyor. İsimsizler dizisi finalinden sonra izleyicileri diğer diziler için belirleyici bir tol üstlenecek. Askeri dizi severler için yakında da Börü dizisi 6 bölüm kadar ekranda olacak. İsimsizler dizisinin takipçileri Börü dizisini bekleyebilirler.

İsimsizler dizi izleyicileri Söz dizisi takibine geçerse Söz bu yılın en iyi dizisi olur. Bu nedenle İsimsizlerin bitişi diğer diziler için umut olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir