Kapat

Çocuklar Duymasın Kaç Bölüm Sürecek?

Anasayfa Soru - Cevap Çocuklar Duymasın Kaç Bölüm Sürecek?

Çocuklar Duymasın 2017 yılında ekranlara tekrar geldi. Aslında gelmesi herkes tarafından memnuiyetle karşılandı. Senaryo yine aynı oyuncular da birkaç karakter değişmiş durumda eskiler gitmiş yerine yeni yeni karakterler ekranlarımızı süslüyor. Aynı tema üzerinden devam eden çocuklar duymasın tam bir aile komedisi olarak yerini koruyor.

Çocuklar Duymasın Yeni Final Mi Yapıyor?

Dizi yeni sahnelerinde çocukların üzerine değil biraz daha büyüklerin üzerine yoğunlaşmış durumda hal böyle olunca çocuklar duymasın ismi de biraz geride kalmış duruyor. 2017 yılında ekranlara gelen çocuklar duymasın da başrol karakterleri arasında olan Duygu ve havuç ’un eksikliği hemen hissedildi.

Çocuklar Duymasın Yeni dizi hayatıyla gazetelere manşet olacak derecede bir reyting rekorları kırdı. Fakat bu rekorlar dizinin eski karakterlerine gözümüz alışmışken yeni karakterlerle illaki eleştirme konusu oldu. Ayrıca dizi şu aralar sosyal medyadan alıntılar yapılarak çok çok içerisinde kullanmaları dikkatlerden kaçamadı.

Çocuklar Duymasın Kaç Bölüm Sürecek?

Dizinin kaç bölüm devam etmesi gibi konuların sanal ortam da epeydir sorulmakta fakat dizinin ilerleyen reyting durumlarına göre ve eski düzeni olan çocukların üzerine yoğunlaşmaması dizinin negatif bir eleştiri karşısında olduğunu söylemekten de kaçınamayız. Her ne kadar Çocuklar Duymasın reyting rekorları kırsa da olumsuz eleştirilerinde kurbanı olmaktan kaçamadı. Dizi çok yavan, bir şeylerin eksikliği anında göze batıyor.

Çocuklar Duymasın bizlere her zaman yerinde olan aile bazlı mesajlar vererek ekranlardaki yerini korudu. Yeni Çocuklar Duymasın reyting durumu hep zirvede olarak yerini korur mu yoksa bir yerden sonra izleyici sayısında ciddi oranlarda düşmeler mi yaşanır onu ilerleyen bölümlerinde siz ziyaretçilerimize daha net açıklayıcı bilgi vermek isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir